TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - WYJAZDY GRUDZIEŃ 2017


           

           

   

W miesiącu grudniu 2017r. słuchaczki kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH miały możliwość poszerzać swoją wiedzę z zakresu nowych trendów i zdobnictwo paznokci.

W pierwszy weekend grudnia odbył się pokaz marki Mistero Milano. W trakcie pokazu była przekazywana nie tylko wiedza praktyczna, ale także teoretyczna. Instruktorki pokazały kilka nowości oraz podpowiedział w jaki sposób uatrakcyjnić znane dotąd wzory. Gościem specjalnym była Maja Sablewska, która udzieliła obszernego wywiadu, a także odpowiadała na pytania zadawane przez uczestniczki.

Natomiast 10.12.2017 na Sali Ziemi, odbył się największy i zarazem ostatni na ten rok w Polsce pokaz marki SEMILAC. W trakcie tego pokazu Słuchaczki, także zobaczyly kilka nowości w zdobnictwo paznokci. Nie obyło się bez gości specjalnych, jednym z nich był Rafał Maślak, a na koniec pokazu odbył się koncert Margaret. Tego dnia, specjalnie dla poznańskiej publiczności marka Semilac pokazała, po raz pierwszy najnowszą kolekcję na zbliżający się sezon.

Na kazdym z pokazów słuchaczki otrzymały certyfikat uczestnictwa, oraz upominki od każdej z firm.

Organizatorem wyjazdów była Pani Kosmetolog - nauczyciel naszej szkoły p. Monika Buda. BARDZO DZIĘKUJEMY!