Organic Oxy - Poczuj wartość tlenu na swojej skórze!
W minioną niedzielę Panie z kierunku Technik Usług Kosmetycznych wzięły udział w kongresie dla kosmetologów oraz wszystkich osób związanych z branżą beauty w Poznanu o tematyce zastosowania terapii tlenem w różnych problemach skórnych.

Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum emeginC. Stężenie tlenu na poziomie aż 93-98 % . Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologii tlenu hiperbarycznego. Bogate serum wtłaczane jest za pomocą czystego tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu efekt widoczny jest bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

Podczas spotkania Panie miały okazję wysłuchać wykładu merytorycznego Pana Mariusza Mroczkowskieg - specjalista od terapii tlenem hiperbarycznym z Salus Tlen.

W kolejnej części spotkania mgr Anna Zając wyjaśniła szczegółowo jak działa zabieg Organic Oxy. Na zakończenie kongresu został zaprezentowany zabieg infuzji tlenowej w praktyce.

Kongres kosmetologiczny zakończył się wreczeniem certyfikatów.

Organizatorem spotkania była kosmetolog Monika Gidaszewska.